7000 30 22 021

10 55555 0912

92 55555 0919

خرید سیم کارت اقساطی

خیلی وقت ها ممکنه قصد خرید چیزی را داشته باشیم ولی در آن زمان بودجه کافی در اختیار نداشته باشیم. یکی از راه حل هایی که در این شرایط به ذهن می رسد، خرید اقساطی است. تا حالا به خرید سیم کارت اقساطی فکر کردید؟

 تصور کنید برای راه اندازی کسب و کار جدیدتان یک خط رند نیاز دارید؛ ولی در ابتدای راه باتوجه به سایر هزینه های مورد نیاز شروع کسب و کار خود، امکان خرید نقدی شماره مورد نظرتان را ندارید. آیا فرصت برندسازی با خط رند را از دست می دهید؟ یا هزینه تغییر شماره بعد از رونق گرفتن کارتان را به جان می خرید؟ و یا با انتخاب هوشمندانه، از فرصت خرید اقساطی استفاده می کنید؟

اگر امکان خرید نقدی خط مورد نظر خود را ندارید، مجموعه کسری همراه، فرصتی را برای همراهان خود فراهم ساخته تا بتوانند خاص ترین سیم کارت اقساطی را خریداری نمایند. ما پیشنهادات ویژه ایی برای شما داریم. کافیست خط دلخواه خود را از لیست بروز خطوط انتخاب کنید. سپس، قیمت خط و تعداد اقساط مورد نظر خود را در محاسبه گر اقساط وارد کنید تا مبلغ پیش پرداخت و اقساط ماهیانه برای شما محاسبه گردد.

خرید اقساطی سیم کارت، یک راه حل هوشمندانه برای خرید خط مورد نظر شماست. چرا که :

با خرید اقساطی از همان ابتدای خرید می توانید از مزایای داشتن خط رند بهره مند شوید، درحالیکه هزینه خرید آن را در ماه های آتی پرداخت نمایید. 

– با توجه به نوسانات قیمت در بازار ایران، از آنجاکه خرید خط رند، سرمایه گذاری محسوب می شود؛ با خرید اقساطی، در واقع سرمایه گذاری مناسبی نیز انجام خواهید داد. 

مزایای خرید اقساطی از کسری همراه

– همچنین با خرید اقساطی امکان سرمایه گزاری در چندین بازار بصورت همزمان فراهم می شود؛ چرا که مجبور نیستید همه سرمایه خود را بصورت یکجا در یک بازار قرار دهید. 

– با خرید خط از کسری همراه به عنوان یکی از معتبرترین و مطمئن ترین مجموعه ها در این حوزه، به پشتوانه بیش از ده سال فعالیت صادقانه در این بازار، آسوده خاطر خواهید بود. 

– با ما، نگران ضامن و چک هم نباشید، خرید اقساطی از مجموعه ما بدون ضامن و چک انجام می شود. 

سیم کارت اقساطی