7000 30 22 021

10 55555 0912

92 55555 0919

درباره کسری همراه


درباره کسری همراه

کسری همراه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ بصورت غیر رسمی و انفرادی توسط آقای مهندس سعید جوادزاده آغاز کرد. در ابتدای سال ۱۳۹۱ و همزمان با تاسیس اولین دفتر کسری همراه در بلوار اندرزگو ، این مجموعه وارد مرحله جدیدی از فعالیتهای خود گردید. کسری همراه همواره اخلاق حرفه ایی و مشتری مداری، انصاف و اعتدال را سرلوحه کسب و کار قرار داده و تلاش در ارائه بهترین خدمات مشاوره ایی به مشتریان خود داشته است. همین امر موجب جلب نظر مشتریان و معرفی کسری همراه به سایرین شده است.

به لطف خداوند متعال و تلاش و پشتکار صادقانه پرسنل کسری همراه، این مجموعه در طی سالهای فعالیت خود توانسته است سرمایه اصلی یعنی اعتماد مشتریان را روز به روز افزایش دهد . مراجعات مکرر مشتریان این مجموعه، گواه این امر است که سبب دلگرمی کسری همراه نیز شده است. ارائه خدمات صادقانه و شفاف از مهمترین اهداف این مجموعه است. کسری همراه همواره تلاش می کند تا بهترین بستر را برای خرید و فروش خطوط رند و غیر رند برای هموطنان عزیز فراهم آورد.

همچنین در سال ۱۴۰۱، این مجموعه با هدف گسترش خدمات و جلب بیش از پیش رضایت مخاطبین خود، اقدام به تاسیس دفتر پیشخوان دولت کسری همراه در محدوده شرق تهران نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات دفتر پیشخوان کسری همراه، اینجا کلیک کنید.

 

تیم کسری همراه
درباره کسری همراه